Warning: Creating default object from empty value in /home/www/okinfo.cz/subdomains/2zsmh/sab_nex.inc.php on line 188 Warning: file_get_contents(http://jl.okinfo.cz/jlshort.php?vjidelna=8): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 500 Internal Server Error in /home/www/okinfo.cz/subdomains/2zsmh/index.php on line 181 ZŠMH • Výsledky přespolního běhu 14.10.2010 Školní budova
A
k
t
u
á
l
n
ě
»
Aktuálně
Žákovské průkazky pro dojíždějící žáky
Informace pro žáky a jejich rodiče
Informace pro vycházející žáky na:
www.infoabsolvent.cz

Tip
Ve většině prohlížečů si můžete změnit velikost stránky pomocí kombinace Ctrl + kolečko myši.

Online uživatelé
Nikdo přihlášený není online
Výsledky přespolního běhu 14.10.2010 «Qr»

VÝSLEDKY - PŘESPOLNÍ BĚH 14.10.2010

Kategorie : DÍVKY 1.třídy
PořadíJménoTřídaŠkola
1.MACKOVÁ Eliška1.AZŠ Studentská MH
2.NOVÁKOVÁ Lucie1.A"
3.ČERVEŇÁKOVÁ Kateřina1.B"
4.HRADISKÁ Nikola1.B"
5.KVÁČOVÁ Veronika1.A"
6.HRŠELOVÁ Amélie1.A"
7.VLKOVÁ Vendula1.A"
8.KRÁLÍKOVÁ Veronika1.A"
9.BERGMANNOVÁ Aneta1.A"


Kategorie : CHLAPCI 1.třídy
PořadíJménoTřídaŠkola
1.LUŠTICKÝ Antonín1.AZŠ Studentská MH
2.MULAČ Šimon1.B"
3.MAREK Antonín1.A"
4. - 5.PROCHÁZKA Max1.B"
4. - 5.MARTINEC Tomáš1.A"
6.JANOUŠEK Erik1.B"
7.KREJČÍ Petr1.B"
8.SOUSTRUŽNÍK Lukáš1.B"


Kategorie : DÍVKY 2. - 3.třídy
PořadíJménoTřídaŠkola
1.MYŠKOVÁ Tereza3.ZŠ Sokolovská MH
2.BERGMANOVÁ Eliška3.AZŠ Studentská MH
3.ČERNÁ Veronika3.A"
4.KOVÁČOVÁ Denisa3.ZŠ Sokolovská MH
5.ZEMANOVÁ Lucie3.BZŠ Studentská MH
6.MAŘANOVÁ Bára3.A"
7.NAJMANOVÁ Anežka3.A"
8.HAVLÍKOVÁ Zuzana2.B"
9. STAŇKOVÁ Eva3.A"
10.MACUCHOVÁ Eliška3.A"
11.FUTTEROVÁ Natálie3.A"
12.PÁNKOVÁ Tereza2.B"
13.MARTINCOVÁ Eliška3.A"


Kategorie : CHLAPCI 2. - 3.třídy
PořadíJménoTřídaŠkola
1.MACEK Robin3.AZŠ Studentská MH
2.STRÁNSKÝ Vojtěcdh2.ZŠ Sokolovská MH
3.KUDRNÁČ Filip3.BZŠ Studentská MH
4.ŠRAJER Michal3.A"
5.KNOBLOCH Adam2.ZŠ Sokolovská MH
6.KOŠEK Matyáš2."
7.MIZERA Marek2."
8.ŠVEJDA Tadeáš2.AZŠ Studentská MH
9. - 10.VUTKAN Lukáš3.ZŠ Sokolovská MH
9. - 10.FASSMAN Adam3.BZŠ Studentská MH
11.MAJDL Vladimír2.A"
12.PRŮŠEK Šimon2.ZŠ Sokolovská MH
13.MARUŠKA Patrik3.BZŠ Studentská MH
14.RAZÁK Kryštof2ZŠ Sokolovská MH
15.HLADÍK Daniel3"
16.ALTMAN Vojtěch2.AZŠ Studentská MH
17.KVINTUS Šimon3.B"
18.KMOCH Pavel3.A"
19.NOVÁČEK Matěj3.A"
20.PACLT Tomáš2.A"
21.ŠUMERA Ondřej3.A"
22.KAPLAN Jakub2.A"
23.CHARVÁT Adam2.ZŠ Sokolovská MH
24.KOČÍ Václav2."
25.KREJČÍK Vojtěch3.BZŠ Studentská MH
26.SVOBODA Milan2.B"
27.TROJAN Marek2.B"
28.KAPLAN Tomáš3.B"
29.BÍGL Vojtěch2.A"
30.TROJAN Ondra2.B"
31.RETYCH Matěj2.A"
32.LUŠTICKÝ Lukáš3.B"
33.PECKA František2.A"
34.BERGMANN Jan3.B"
35.KOVAŘIČ Jakub2.B"


Kategorie : DÍVKY 4. - 5.třídy
PořadíJménoTřídaŠkola
1.SAMEŠOVÁ Anna4.AZŠ Studentská MH
2.MAŘANOVÁ Aneta4.BZŠ Studentská MH
3.KURAKH Nela5.ZŠ Sokolovská MH
4.ZDOBINSKÁ Nela5.ZŠ Sokolovská MH
5.STRNÁDKOVÁ Nikola5.BZŠ Studentská MH
6.NOHYNKOVÁ Monika5.ZŠ Sokolovská MH
7.GOLOVCHAK Tetyana5."
8.GULÁNOVÁ Natálie4."
9. MARUŠKOVÁ Martina5.AZŠ Studentská MH
10.BALÁKOVÁ Tereza4.B"
11.STRNÁDKOVÁ Simona5.B"
12.ŠIMÁČKOVÁ Klára5.B"
13.KIRMOVÁ Kamila5.A"
14.RETYCHOVÁ Tereza5.A"
15.PRSKAVCOVÁ Eliška5.ZŠ Sokolovská MH


Kategorie : CHLAPCI 4. - 5.třídy
PořadíJménoTřídaŠkola
1.FIALA Lukáš5.ZŠ Sokolovská MH
2.KOVÁČ Filip4.AZŠ Studentská MH
3.MARŠÍK Michal4.BZŠ Studentská MH
4.KOČIŠ Viktor4.A"
5.HLADÍK Marek4.ZŠ Sokolovská MH
6. - 7.KOVÁČ Jakub4.AZŠ Studentská MH
6. - 7.ŠTURMA Matěj5.ZŠ Sokolovská MH
8.ROUS Jakub4.BZŠ Studentská MH
9.FLANDERKA Roman4.AZŠ Studentská MH
10.ŠIMÍČEK Matěj5.AZŠ Studentská MH
11.ČELIKOVSKÝ Jakub4.B"
12.MARYŠKA Pavel4.A"
13.TŮMA Ondřej4.B"
14.DLASK Ladislav4.B"
15.KONEJL Aleš4.A"
16.METZNER Luboš4.A"
17.GALYAS Tomáš5.ZŠ Sokolovská MH
18.CHARVÁT Jakub5."
19.NOVOTNÝ Daniel5.AZŠ Studentská MH
20.KŘOVINA Václav4.B"
21.DRAHOŇOVSKÝ Lukáš5.A"