Warning: Creating default object from empty value in /home/www/okinfo.cz/subdomains/2zsmh/sab_nex.inc.php on line 188 Warning: file_get_contents(http://jl.okinfo.cz/jlshort.php?vjidelna=8): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 500 Internal Server Error in /home/www/okinfo.cz/subdomains/2zsmh/index.php on line 181 ZŠMH • Přespolní běh Školní budova
A
k
t
u
á
l
n
ě
»
Aktuálně
Žákovské průkazky pro dojíždějící žáky
Informace pro žáky a jejich rodiče
Informace pro vycházející žáky na:
www.infoabsolvent.cz

Tip
V nastavení filtru si můžete změnit typ vypisovaných novinek a událostí.

Online uživatelé
Nikdo přihlášený není online
Přespolní běh «Qr»

Přespolní běh – okrskové kolo 4. a 5. ročník - chlapci

1. Geissler Michal 2. ZŠ
2. Ivan Dominik 1. ZŠ
3. Matěj Rašín 1. ZŠ
4. Heller Štěpán 2. ZŠ
5. Schöft Marek 2. ZŠ
6. Prýl Tomáš 2. ZŠ
7. Motl Tadeáš 1. ZŠ
8. Velký Bohumil 1. ZŠ
9. Helebrant Josef 1. ZŠ
10. Kolomazník Ondřej 2. ZŠ
11. Livora Matěj 2. ZŠ
12. Šlambora Kryštof 2. ZŠ
13. Štancík Marek 1. ZŠ
14. Malík Kryštof 2. ZŠ
15. Čurej Daniel 1. ZŠ
16. Kalčík Karel 2. ZŠ
17. Bajer Jan 1. ZŠ
18. Bígl Martin 2. ZŠ
19. Petráš Vojtěch 2. ZŠ
20. Pitrmoc Aleš Krnsko
21. Češka Václav 2. ZŠ
22. Korych Jan 2. ZŠ
23. Vondra Kryštof 1. ZŠ
24. Tomka Tomáš ¨ 2. ZŠ
25. Švarc Martin 2. ZŠ

Přespolní běh – okrskové kolo 4. a 5. ročník – dívky

1. Hofmanová Nikola 1. ZŠ
2. Šturmová Michaela 2. ZŠ
3. Vlášková Lenka Krnsko
4. Maryšková Kateřina 2. ZŠ
5. Pánková Dominika 2. ZŠ
6. Kratochvílová Eliška 2. ZŠ
7. Milerová Tereza 2. ZŠ
8. Jeníčková Aneta 2. ZŠ
9. Dufková Lucie 2. ZŠ
10. Olšanská Jana 1. ZŠ
11. Buzková Michaela 1. ZŠ
12. Jizbová Kateřina 2. ZŠ
13. Kodriková Veronika 2. ZŠ
14. Hanzlová Denisa 2. ZŠ
15. Bezová Vanesa 2. ZŠ
16. Eichlerová Hana 1. ZŠ
17. Čechová Marie 2. ZŠ
18. Havlíková Tereza 2. ZŠ
19. Čonková Denisa 1. ZŠ
20. Šimková Michaela 1. ZŠ
21. Nedomová Hana 2. ZŠ
22. Picková Marie 1. ZŠ
23. Chmelická Anna 2. ZŠ
24. Králíková Marie 2. ZŠ
25. Prskavcová Barbora 1. ZŠ
26. – 27. Juhasová Veronika 2. ZŠ
26. – 27. Landová Kristýna 2. ZŠ

Přespolní běh – okrskové kolo 1. ročník – chlapci

1. Lehečka Jiří Kněžmost
2. Macek Robin 2. ZŠ
3. Šrajer Michal 2. ZŠ
4. Kmoch Pavel 2. ZŠ
5. Studnička Jaromír Krnsko
6. Kvintus Šimon 2. ZŠ
7. Fassman Adam 2. ZŠ
8. Kudláček Maxmilián 2. ZŠ
9. Maruška Patrik 2. ZŠ
10. Krejčí Vojtěch 2. ZŠ
11. Bergman Jan 2. ZŠ
12. Šumera Ondřej 2. ZŠ
13. Janoušek Daniel 2. ZŠ
14. Ponocný Milan 2. ZŠ
15. Kopal Petr 2. ZŠ
16. Louša Zdeněk 2. ZŠ

1. ročník - dívky

1. Bergmanová Eliška 2. ZŠ
2. Kubínová Zuzana Krnsko
3. Černá Veronika 2. ZŚ
4. Zemanová Lucie 2. ZŠ
5. Tešlová Karin 2. ZŠ
6. Mařanová Barbora 2. ZŠ
7. Weberová Kristýna 2. ZŠ
8. Futterová Natálie 2. ZŠ
9. Semlerová Daniela 2. ZŠ
10. Martincová Eliška 2. ZŠ

Přespolní běh – okrskové kolo 2. a 3. ročník - dívky

1. Kurakh Nela 1. ZŠ
2. Samešová Anna 2. ZŠ
3. – 4. Jurová Eliška 2. ZŠ
3. – 4. Zdobinská Nela 1. ZŠ
5. Mařanová Aneta 2. ZŠ
6. Vlášková Karolína Krnsko
7. – 8. Šimáčková Klára 2. ZŠ
7. – 8. Golovochat Táňa 1. ZŠ
9. Prskavcová Eliška 1. ZŠ
10. Nohýnková Monika 1. ZŠ
11. Karásková Veronika 1. ZŠ
12. Giňová Nikola 2. ZŠ
13. Homolková Kristýna 2. ZŠ
14. Adamová Kristýna 2. ZŠ
15. Šímová Bára 1. ZŠ
16. Strnádková Nikola 2. ZŠ
17. Turecká Natálie 1. ZŠ
18. Strnádková Simona 2. ZŠ

Přespolní běh – okrskové kolo 2. a 3. ročník - chlapci

1. Fiala Lukáš 1. ZŠ
2. Sedláček Jakub 2. ZŠ
3. Říha Jiří Krnsko
4. Hruška Jiří 2. ZŠ
5. Šimíček Matěj 2. ZŠ
6. Kováč Filip 2. ZŠ
7. Kočiš Viktor 2. ZŠ
8. Dvořák Jan Krnsko
9. Šturma Matěj 1. ZŠ
10. Kováč Jakub 2. ZŠ
11. Mareš Filip Krnsko
12. Šváb Josef 2. ZŠ
13. Antoš Filip 2. ZŠ
14. Jankulár Štěpán 2. ZŠ
15. Maršík Michal 2. ZŠ
16. Šaroun Tomáš Krnsko
17. Bičík Tadeáš 2. ZŠ
18. Marek Jiří 2. ZŠ
19. Tvrzník Pavel 1. ZŠ
20. Sznapka Vojtěch 2. ZŠ
21. Čelikovský Jakub 2. ZŠ
22. Drahoňovský Lukáš 2. ZŠ
23. Rylich Matěj 2. ZŠ
24. Hyka Jan 2. ZŠ
25. Rous Jakub 2. ZŠ
26. Maryška Pavel 2. ZŠ
27. Dlask Vladislav 2. ZŠ
28. Flanderka Roman 2. ZŠ
29. Paldus Václav 2. ZŠ
30. Honc Jan 2. ZŠ
31. Metzner Lubomír 2. ZŠ
32. Konejl Aleš 2. ZŠ
33. Hoření Tomáš 2. ZŠ
34. Zdeněk David 2. ZŠ
35. Tůma Ondřej 2. ZŚ
36. Abrahám David 2. ZŠ