Warning: Creating default object from empty value in /home/www/okinfo.cz/subdomains/2zsmh/sab_nex.inc.php on line 188
ZŠMH • Novinky Školní budova
A
k
t
u
á
l
n
ě
»
Aktuálně
Žákovské průkazky pro dojíždějící žáky
Informace pro žáky a jejich rodiče
Informace pro vycházející žáky na:
www.infoabsolvent.cz

Tip
V nastavení filtru si můžete změnit typ vypisovaných novinek a událostí.

Online uživatelé
Nikdo přihlášený není online
ZŠ: Zprávy
25.11.10 09:37 «Qr» | Autor: Adminmf Slavnost slabikáře
Slavnost slabikáře Konečně jsme se dočkali! Bylo 22.listopadu 2010 15.00hod., všichni jsme netrpělivě seděli v lavicích a čekali jsme, až budeme moci našim rodičům ukázat , co vše jsme se zatím ve škole naučili. A pokud by se nám všechno podařilo na výbornou, dostali bychom za odměnu krásnou knihu – Slabikář. Nejdříve jsme rodičům ukázali, jak umíme skládat slabiky a číst. Rodiče zjistili, že ani počítání do pěti nám nečiní žádné potíže a sami si vyzkoušeli, že být žákem není lehké.
Na závěr jsme psali do písanky a při této činnosti nám mohli rodiče pomoci. Viděli však, že jejich pomoc nepotřebujeme a že všechny úkoly zvládáme bez problémů. A nastal velký okamžik. Všichni jsme zdárně překonali nástrahy učiva a Slabikář byl náš! To bylo radosti! Nejsladší odměna nás teprve čekala.Skřítek Školníček pro nás připravil také slabikář – velký a dal se jíst. Byl to krásný dort ve tvaru knihy. Hned jsme ho začali „číst“ a v tomto „čtení“ nám občas pomohli rodiče a sourozenci. To byla nejlepší kniha na čtení.
Nyní se však již těšíme, až začneme číst ze skutečného Slabikáře a věříme, že nám to půjde stejně dobře jako z toho sladkého.

Žáci 1.B ZŠ Masarykovo náměstí
Mgr. Jana Honců, třídní učitelka

Několik náhodně vybraných fotografií►